Wielkanocne Spotkania z LudowoMi!

2006-03-31

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy! Galeria LudowoMi spotka się z Wami w trzech terminach w różnych miejscach Warszawy:

2.04 (niedziela) Centrum łowicka ul.łowicka 21 w godzinach 10-14
Twórcy ludowi m. in. z Mazowsza, łowicza, Kurpii będą sprzedawać: palmy wielkanocne, pisanki, kraszanki, koszyczki. Pojawią się także stoiska z kuchnią regionalną. Galeria LudowoMi zaprezentuje własne wyroby świąteczne.

8.04 (sobota) galeria Romantycznie.com na Bema 65 w godzinach 15-19
Galeria Romantycznie.com, serwis mniammniam.pl i LudowoMi.pl pod jednym dachem w starej fabryce na Bema (wjazd od al.Prymasa Tysiąclecia), w romantycznej scenerii, umilą Wam przygotowania do świątecznego ucztowania. W ofercie zaprezentujemy m.in ozdoby wielkanocne, przyprawy i przetwory oraz aranżację stołu świątecznego. Przewidujemy wiele atrakcji m.in loterię fantową!

9.04 (niedziela) przed kościołem Dominikanów na Freta 10 w godzinach 10-21
W Niedzielę Palmową Duszpaterstwo Akademickie Freta 10 organizuje Kiermasz Świąteczny, w który również włączy się LudowoMi. Będzie można zaopatrzyć się w palmy, jak również kolorowe pisanki, jajka ceramiczne oraz elementy wystroju koszyczka wielkanocnego.