Cyberuzależnienia

2007-09-16

Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Pedagogicznej w Krakowie serdecznie zaprasza na konferencję naukową: „Cyberuzależnienia - przeciwdziałanie uzależnieniom od komputera i Internetu”, która odbędzie się 18 października 2007 roku w budynku głównym Akademii Pedagogicznej w Krakowie przy ulicy Podchorążych 2.

Konferencja dotyczy coraz bardziej powszechnego i jednocześnie mało znanego problemu jakim jest uzależnienie od zdobyczy nowoczesnej technologii - nazywane niekiedy infoholizmem oraz uzależnienia od niego pochodne (tj. od gier komputerowych, informacji itd).

Konferencja ma charakter otwarty, a wstęp na nią jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację za pomocą formularza

Konferencja realizowana jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Pedagogicznej w Krakowie przy wsparciu Pełnomocnika Zarządu Województwa Małopolskiego do spraw Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.