„Kobiety i Rozwój"

2007-10-29

Zapraszamy do udziału w konferencji „Kobiety i Rozwój. Ogólnopolska konferencja kobiet – liderek działających na rzecz zrównoważonego rozwoju terenów wiejskich”  - Kraków – Lanckorona, 9 - 10 listopada 2007 r.

Konferencja będzie przestrzenią do dyskusji o tym, jak wspierać się wzajemnie w swoich działaniach, dzielić się doświadczeniami, korzystać z wiedzy, budować wspólny potencjał – jak wykorzystać kapitał aktywnych kobiet.

W pięknych przestrzeniach podkrakowskiej Lanckorony przedstawimy dokonania kobiet działających w ramach projektu „Babiniec”. Uczestniczki i uczestników konferencji zaprosimy także do dyskusji o sposobach budowania zorganizowanej płaszczyzny współpracy, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia kobiet – liderek środowisk wiejskich.

Do udziału w Konferencji serdecznie zapraszamy aktywne kobiety z całej Polski, kobiety – liderki społeczności lokalnych wspierające się wzajemnie w swoich działaniach, kobiety i mężczyzn promujących ideę zrównoważonego rozwoju terenów wiejskich i wspierania aktywności kobiet.

Aby wziąć udział w konferencji „Kobiety i Rozwój”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres przestrzen.kobiet@gmail.com lub pocztą tradycyjną: Natalia Sarata, Fundacja Przestrzeń Kobiet, ul. Krupnicza 22/12, 31-123 Kraków, do dnia 3.11.2007 r. (data otrzymania zgłoszenia).

Osobom zakwalifikowanym do udziału w konferencji organizatorki gwarantują w jej trakcie nocleg w Krakowie oraz wyżywienie. Udział w konferencji „Kobiety i Rozwój” jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Informacje dodatkowe: 0 501 36 58 34 (Natalia Sarata), przestrzen.kobiet@gmail.com.