„Kobiety i Rozwój”

2008-11-13

Fundacja Przestrzeń Kobiet serdecznie zaprasza kobiety działające na terenach wiejskich oraz liderki społeczności lokalnych do udziału w nieodpłatnej konferencji „Kobiety i Rozwój”.

Konferencja „Kobiety i Rozwój” będzie przestrzenią do dyskusji o tym, jak:

  • wspierać się wzajemnie w swoich działaniach,
  • dzielić się doświadczeniami,
  • budować wspólny potencjał,
  • wykorzystać kapitał aktywnych kobiet.

Podczas konferencji zaprezentujemy rezultaty projektu „Kobiety i Rozwój. Kobiety rozwijają się, kobiety rozwijają miasta i wsie”, zrealizowanego przez Fundację Przestrzeń Kobiet, przedstawimy dokonania kobiet działających lokalnie, uczestniczki konferencji zaprosimy do dyskusji o sposobach współpracy, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia kobiet – liderek społeczności lokalnych.

Konferencja „Kobiety i Rozwój” odbędzie się w dniach 5-6 grudnia  2008 w Szczawnicy. 

Program konferencji

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 listopada pod adresem e-mail: fundacja@przestrzenkobiet.pl

lub pod nr tel. 0 515 311 710 (Ewa Furgał), 0 501 365 834 (Natalia Sarata)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji będziemy potwierdzać w miarę nadsyłania zgłoszeń. 

Więcej informacji

Osobom zakwalifikowanym do udziału w konferencji organizatorki gwarantują w jej trakcie nocleg w Szczawnicy oraz wyżywienie. Nie zwracamy kosztów podróży. Udział w konferencji „Kobiety i Rozwój” jest bezpłatny.

Matronat / patronat medialny nad konferencją objęły: Witryna WiejskaSerwis Aktywne Społeczności, Serwis Stowarzyszenia Wiejskiego „Zielona Przestrzeń”, Wydawnictwo Zielone Brygady, Miesięcznik „Z doliny Grajcarka”

Projekt „Kobiety i rozwój. Kobiety rozwijają się, kobiety rozwijają miasta i wsie” jest współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w roku 2008