"Rolnictwo - Przyroda i Człowiek"

2010-09-27

Polska Zielona Sieć zaprasza młodzież w wieku 14 - 26 lat do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcia ukazujące przyrodę i człowieka w szczególnej relacji jaką jest rolnictwo.
Zachęcamy do ciekawej przygody z aparatem fotograficznym i tematami, które dla Was przygotowaliśmy. Wystarczy wybrać jeden lub kilka tematów i spróbować je jak najlepiej zobrazować!

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  • Etap I: Wybór 12 najlepszych zdjęć przez trzyosobowe jury w siedzibie organizatora w Krakowie. Nagrody: 12 wytypowanych zdjęć zostanie opublikowanych w kalendarzu edukacyjnym poświęconym tematyce zrównoważonego rolnictwa, przygotowywanym przez zespół Polskiej Zielonej Sieci na rok 2011. Każdy z laureatów otrzyma akcesoria fotograficzne oraz bony do internetowych sklepów ekologicznych.
  • Etap II: Wybór najlepszego zdjęcia spośród 12 przez internautów. Nagroda: Aparat fotograficzny (lustrzanka cyfrowa).

Zdjęcia w postaci elektronicznej prosimy nadsyłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 29.10.2010 r. na adres: wyzywic.swiat@gmail.com
Konkurs realizowany jest w ramach przedsięwzięcia Festiwal ŚWIAT NA TALERZU - upowszechnianie wiedzy o środowiskowych i społecznych aspektach zrównoważonego rolnictwa dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Szczegółowe informacje