"Sposób na Sukces"

2011-10-20

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacje branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XII edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XI edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni XI edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci zestawów kina domowego. Ponadto laureaci XI edycji konkursu wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Niemiec.

Zgłoszenia do XII edycji konkursu można nadsyłać do końca października 2011 roku.
Więcej informacji 

Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów - TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

Informacji udzielają pod nr tel. 22 / 729 66 34-38 wew. 116 Agnieszka Woszczek i wew. 140 Iwona Studniarek