„Regionalia”

2012-02-04

Serdecznie zapraszamy do wystawienia się na Targach Produktów Regionalnych „Regionalia", które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 roku w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie. 

Targi Produktów Regionalnych „Regionalia" to wydarzenie poświęcone przede wszystkim szeroko pojętej zdrowej i ekologicznej żywności i wyrobom regionalnym z Polski jak i ze świata. Dzięki rozszerzonej formule i połączeniu z bardzo popularną, już XVII edycją Targów Turystyki
i Wypoczynku „Lato"
, producenci regionalni będą mogli dotrzeć nie tylko do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych (odbywające się równolegle Targi Lato odwiedzane są co rocznie przez ponad 20 000 warszawiaków), ale również do przedstawicieli wielu sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów oraz wszystkich zainteresowanych.
Impreza będzie okraszona bogatym programem, w którym nie zabraknie paneli dyskusyjnych na temat promocji polskiej żywności, pozyskiwania środków finansowych czy ekologii, a żeby całość nie wypadła zbyt monotonnie, smaczku „Regionaliom" dodadzą pokazy mistrzów kuchni, degustacje i konkursy na najsmaczniejsze i najzdrowsze potrawy lokalne.
Centrum Targowe MT Polska, w którym odbędą się targi, to nowoczesny obiekt dysponujący 10 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 1 200 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej i 1 500 miejscami parkingowymi, położony w świetnej lokalizacji.

Więcej informacji: 
Dariusz Smoczyński 
Szef Projektu „Regionalia" 
tel.: +48 22 529 39 19 
kom.: 604 - 284 - 945 
dsmoczynski@mtpolska.com.pl