Liderzy PAFW

2013-02-27

Szukamy ludzi, którzy mają odwagę brać sprawy w swoje ręce
Rekrutacja do dziewiątej edycji Programu Liderzy PAFW.

Maria co roku sprowadza do Platerowa artystów z całego świata. W wiejskiej szkole stworzyła galerię sztuki nowoczesnej.
Dzięki działaniom Piotra 420 osób głuchych znalazło pracę.
Grzegorz prowadził aktywną, lokalną organizację. Teraz jest burmistrzem i dba o to, aby władza kontaktowała się z mieszkańcami nie tylko przy okazji wyborów.

Dla takich ludzi powstał Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Dziś mamy za sobą osiem edycji i 420 absolwentów. Wszyscy oni uczestniczyli w wyjątkowym, nieodpłatnym, dwunastomiesięcznym, programie rozwojowym. Pracowali z tutorem, brali udział w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, spotykali się z wybitnymi liderami, odwiedzali miejsca, gdzie inni odnieśli sukces. Dla wielu z nich Program stał się początkiem nowej drogi: wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, rozwinęli swoją organizację, która obecnie działa z wielkim powodzeniem, zrealizowali wymarzony projekt.
W trakcie Programu dostali narzędzia do tego, żeby jeszcze skuteczniej wywierać wpływ i zmieniać rzeczywistość, a po jego zakończeniu dołączyli do aktywnej sieci ponad 400 absolwentów.

Jeśli działasz na rzecz swojej społeczności, a chcesz robić to jeszcze skuteczniej - zgłoś się! Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl Dołącz dwa listy rekomendacyjne. Nie spóźnij się - zgłoszenia przyjmujemy do 13 marca 2013 roku.
Do 22 maja, analizując formularze zgłoszeniowe i spotykając się z kandydatami, wybierzemy 45 nowych uczestników programu.

Szczegółowych informacji udzielają:
Maria Makowska i Paulina Tymoszczuk
tel.: 510 078 760 (w godz.: 9:30-17:00)
e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl

Jest tyle twarzy przywództwa. Pokaż nam swoją!

Liderzy PAFW to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Szkołę Liderów.